اطلاعیه هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان غربی

بسمه تعالی

اطلاعیه هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان غربی

پیرو اطلاعیه قبلی که ضمن آن از سردفتران و دفتریاران دفاتر اسناد رسمی استان آذربایجان غربی جهت شرکت در انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران دعوت به همکاری به عمل آمده بود اینک مجدداً از سردفتران و دفتریارانی که واجد شرایط مقرر در ماده پنج آیین نامه اجرائی ماده 69 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران مصوب 27/2/1379 میباشد دعوت میگردد:

از تاریخ این اطلاعیه ظرف مدت یک هفته درخواست کتبی خود را جهت شرکت در انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان غربی به آدرس ارومیه خیابان امام کوچه مرزبان (محل سابق دفتر اسناد رسمی شماره 8 ارومیه) و محل فعلی دفتر اسناد رسمی شماره 67 ارومیه آقای مصطفی نقشبندی (دبیر هیات نظارت) تسلیم نموده و یا نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت جامعه سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان غربی اقدام و درخواست کتبی خود را متعاقباً ارسال نمایند.

بدیهی است این آخرین اطلاعیه بوده و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد علیهذا امید است همکاران محترم از این فرصت استفاده نموده و در راستای تحقق بخشیدن به دستور مورخ 30/10/91 معاونت محترم امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و آرزوی دیرینه پیشکسوتان صنف کاتبان بالعدل در جهت تشکیل کانون سردفتران و دفتریاران استان خویش نهایت همکاری را به عمل آورند.

هیات نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران

استان آذربایجان غربی

روزنامه آراز آذربایجان شماره 551 مورخ 23/10/1392

/ 3 نظر / 30 بازدید
مهدی سجادی فر

سلام ارجمند گرانمایه جناب قلیزاده عزیز امید است انشالله رویای همه ما در تبدیل جامعه به کانون سردفتران استان آذربایجان غربی محقق گردد. با آرزوی توفیق .... یا حق

همکار

با سلام لطفا در مورد متن حقوقی انتقال اجرائی دادگستری غیرمنقول آنهم زراعی ثبت نشده(در جریان ثبت ) راهنمایی فرمایید طوری که مسولیت کمتر متوجه دفتر باشد ممنون