انتصاب شهیندخت مولاوردی به عنوان معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده

با حکم رئیس جمهور صورت گرفت:

انتصاب شهیندخت مولاوردی به عنوان معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور در حکمی شهیندخت مولاوردی را به سمت «معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده» منصوب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور در حکمی شهیندخت مولاوردی را به سمت «معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،متن حکم دکتر روحانی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم شهیندخت مولاوردی

به استناد اصل 124 قانون اساسی و نظر به تجارب ارزشمند سرکار عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان «معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده» برمی‌گزینم.

امید است با عنایات الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

منبع

___________________________________________

شهیندخت مولاوردی کیست؟

شهیندخت مولاوردی با مدرک کارشناسی از دانشگاه شهید بهشتی، فوق لیسانس حقوق بین‌الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، چندین کتاب در حوزه حقوق زنان به نگارش درآورده است.

به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران، "شهیندخت مولاوردی"  1 آبان 1344 در شهر خوی متولد شد و سال 1363 در دوره کارشناسی حقوق دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد.

وی پس از پایان دوره کارشناسی به مدت چهارسال درآموزش وپرورش منطقه 3 تهران مشغول تدریس شد، و با قبولی دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین‌الملل در دانشگاه علامه طباطبایی به این فعالیت خود پایان داد.

مولاوردی پایان نامه خود را با موضوع "بررسی اقدامات بین المللی مقابله با خشونت علیه زنان" ارائه کرد.

وی چندین کتاب در حوزه حقوق زنان همچون "موازین بین‌المللی حقوق زنان"، "مقابله با خشونت علیه زنان در کشورهای اسلامی"، "کالبدشکافی خشونت علیه زنان"، " بیم‌ها و امیدها: درآمدی بر جایگاه حقوق زن در قوانین جمهوری اسلامی ایران" و... به نگارش درآورده است.

نویسندگی مولاوردی با دریافت ابلاغ سردفتری در دی ماه 1386 کمرنگ شد.

گفتنی است وی در سمت سردفتر اسناد رسمی 1012 تهران را در کارنامه خود دارد.

شایان ذکر است، وی با حکمی از سوی دکتر روحانی، به سمت معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده منصوب شد.

منبع  

_______________________________

بنده نیز به نوبه خود انتصاب بجا و شایسته شما به عنوان   معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده  را به شما تبریک عرض نموده ، برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

حاجی قلیزاده/سردفتر دفتر اسناد رسمی شماره 38 ارومیه

 

/ 0 نظر / 22 بازدید