ضرورت حضور سردفتران و دفتریاران در مشاوران املاک !!!!!!!!!!!

به گزارش پارسینه؛ خسروی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه اخذ کارت مهارت فنی توسط مشاوران املاک اجباری می شود گفت: تمامی مشاوران املاک و دست اندرکاران بازار مسکن به عنوان مشاوران حقوقی باید علاوه بر کارت شناسایی، کارت مهارت فنی نیز اخذ کنند.
خسروی در ادامه اظهار داشت: در صورتی که مشاوران املاک کارت مهارت فنی نداشته باشند از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل می آید.
رئیس اتحادیه املاک کشوری در ادامه تصریح کرد: کارت مهارت فنی به منظور پیشرفت فعالیت مشاوران املاک بوده که آموزشهای آن نیز برای مشاوران رایگان است.
وی خاطرنشان کرد: کلیه دانشجویان که در دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه املاک کشوری حضور داشته طی چند ماه آینده فارغ التحصیل و وارد حوزه کار می‌شوند.
خسروی در ادامه  گفت: در آینده ای نزدیک حضور سردفتر و دفتریار در مشاوران املاک کشور ضروری است و انعقاد قرارداد بدون امضای آنها فاقد ارزش است.
رئیس اتحادیه املاک کشوری گفت: آموزشگاه آموزش مهارت به مشاوران املاک در حال راه اندازی است و بلافاصله بعد از راه اندازی اقدام به ثبت نام می‌کند.
 به نظر می رسند با عنایت به برنامه ریزی های کلان قلی خان در خصوص آینده مشاوران املاک و تغییرنام آنها به (دفتر املاک) از این پسجناب بنگاهدار با نام سردفتر و معاون او به نام دفتریار نامیده خواهند شد!!! متفکر
 
 
 
 
 
 
 
 
/ 1 نظر / 43 بازدید
ساری قلیخان تبریزی

ساری قلیخان تبریزی : قلی خسروی از من نیست اما قلی خان داشت پسری بی ادب بی هنری مثل خودش که در تب سردفتری می سوخت ......... بالاخره در دفتری سردفتر شد و آدرس مشتریان نوشت ودر اوقات فراقت آبدارشی شده بود و ....