پخش سریال «برابر با اصل» از شنبه 17 آبان ماه در شبکه یک سیما

پخش سریال «برابر با اصل» از شنبه 17 آبان ماه در شبکه یک سیما


 

سریال «برابر با اصل» که با حمایت مالی کانون سردفتران و دفتریاران ساخته شده است، از شنبه 17 آبان ماه ساعت 22:20در شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، داستان این سریال زندگی سردفتری را به تصویر می کشد که یک جاعل حرفه ای، به قصد انتقام از او به جعل اسناد می پردازد.

 حسن جوهرچی نقش سردفتر و سیاوش طهورث نیز نقش جاعل حرفه ای فیلم را بازی می کند. فیلمبرداری این سریال در13 لوکیشن مختلف در استان تهران، گیلان و البرز تصویربرداری شده است و حدود 70 درصد از بازیگران این سریال حرفه ای بوده و سابقه حضور در تئاتر، سینما یا تلویزیون را داشته اند.

 سید جلال الدین دری، کارگردان سریال "برابر اصل" در خصوص اینکه چگونه تجربه سردفتری اسنادرسمی در ساخت این سریال به کمک شما آمده است، گفت: من از هسته اولیه این کار حضور داشتم، از نویسندگی فیلمنامه تا کارگردانی و  اجرای آن و این به دلیل تخصصی بودن نوع کار در یک دفتر اسناد رسمی است. قطعا اگر کسی غیر از یک سردفتر اسنادرسمی قصد انجام چنین کاری را داشت نمی توانست نویسندگی این کار را انجام دهد چون به دلیل ناآشنایی نویسنده، درصد خطا در این نوع کارها بالا می رود. دوستان نویسنده ای هستند که بعضا با مسائل حوزه دفاتر اسنادرسمی ناآشنا هستند و تفاوتی بین بنگاه و دفتر اسنادرسمی یا دفتر ازدواج و طلاق قائل نیستند. در این راستا از آن جا که من خود یک سردفتر اسنادرسمی هستم از حوزه کار در یک دفترخانه آگاهی دارم و این امر در پیشبرد این سریال اعم از نویسندگی تا کارگردانی کمک شایانی به ساخت این مجموعه تلویزیونی داشته است.

 سریال "برابر اصل" با حمایت مالی کانون سردفتران و دفتریاران در راستای ترویج اهمیت سند رسمی و نمایش نحوه کار و فعالیت در دفاتر اسنادرسمی تولید شده است و از شنبه آینده 17 آبان در 13 قسمت 43 دقیقه ای  از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 حسن جوهرچی، روناک یونسی، سیاوش طهمورث، فرداد صفاجو، نفیسه روشن، حدیثه تهرانی، آزاده ریاضی، پریسا روشنی، سولماز حصاری، حسام نواب صفوی، حشمت آرمیده، مجتبی طهمورث و عمار تفتی از بازیگران این سریال هستند.

 عوامل تولید این سریال عبارتند از: سید جلال الدین دری نویسنده و کارگردان، مجتبی برهانی زاده مدیرتولید، مجید طرقی مدیرفیلمبرداری، محمد جواد یمقی مدیرصدابرداری، رابعه ملاحسینی طراح گریم، محمد صادقی طراح صحنه، رامین بهزادی مدیر تدارکات و امیرکوروش اعرابی عکاس.

منبع

/ 0 نظر / 28 بازدید